Stojak do cięcia, piłowania drewna


Stać na drewniany stojak cięcia do cięcia drewna.Konstrukcja ułatwiająca cięcie drewna.


Film pokazujący konstrukcję podczas pracy (YouTube)Konstrukcja umożliwia cięcie drewna pilarką łańcuchową przez jedną osobę.


Konstrukcja ułatwiająca cięcie drewna to prosty i bardzo skuteczny system montażu pilarki łańcuchowej dzięki któremu szybko i łatwo można pociąć drewno (gałęzie, szczapy itp.) bez pomocy innych osób. 


Konstrukcja ułatwiająca cięcie jest urządzeniem bardzo mobilnym. Po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Jej wymiary to 90 x 60 cm a waga wynosi ok. 7 kg. Wykonana jest z profilu stalowego 30 x 30 przez co jest lekka a zarazem wytrzymała.


Jest to bezpieczna i praktyczna konstrukcja w dobrej cenie. To najbardziej popularny przyrząd pomocny przy cięciu drewna mojej produkcji. Wszystko jest dobrze przemyślane i dopracowane. Dzięki temu jednososbowe cięcie kłód, gałęzi, szczap czy odpadów w lesie lub sadzie nie jest żadnym problemem. 


Dzięki temu urządzeniu Twoja praca stanie się przyjemnością tak jak dla ponad tysiąca zadowolonych Klientów, którzy już wykorzystują tę konstrukcję w swojej pracy.


Urządzenie można złożyć przez co w okresie, gdy nie jest wykorzystywane zajmuje niewiele miejsca. Jednocześnie transport jest możliwy nawet małym samochodem osobowym. 

Konstrukcja ta zapewnia wystarczająca ilość miejsca do cięcia drewna, zawiera też wszystkie elementy potrzebne do montażu pilarki w tym cięgło do regulacji obrotów silnika pilarki.Cena: 265 zlvideo:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz