Elektryczny Młynek owoce

Rozdrabniacz siekacz jabłek rozdrabniarka jabłek do owoców


Elektryczny Młynek owoce.

o szybki i mocny pomoc ( 1800 W/2900 obr / min/220 V ) dla ogrodników. Może obsługiwać 6vriec jabłka ( około 100 mm ), około 20-30min. To zależy od odmiany owoce, czy są one twarde lub miękkie skórki. Elektryczny młynek do owoców jest przeznaczony do przetwarzania owoców,zwłaszcza jabłek, gruszek, ale i inne owoce przeznaczone do tłoczenia(cydr-tłoczenie). 

W samochodzie może obsługiwać cały plodya do średnicy 100 mm. Owoce-jest to bardzo szybki i prosty sposób na"pierwszy" na małe kawałki, które potem bardzo łatwo vylisujú. Owoce w maszynkę do mięsa leje się przez lejek. Owoce do kruszarki mogą być umieszczone bezpośrednio z wiadra. Zbiornikem wtedy owoce równomiernie rozprowadza się na ostrze ze stali nierdzewnej jest wyposażony w osiem nożami tnącymi ,gdzie przetworzony owoc spada prosto do beczki do fermentacji, lub innego pojemnika.  

Pewnego dnia ziemi jabłka na małe kawałki. ( miękkość tarty owoców zależy od gatunku i twardości owoców ). Frezowanie owoce można sprawdzić w dowolnym momencie podczas pracy maszyny poprzez zdjęciu pokrywy. Konserwacja kruszarki proste, wystarczy spłukać czystą wodą i należy uważać, aby woda nie dostawała się w silnik. Elektryczny rozdrabniacz do jabłek-to szybki i przede wszystkim potężnym pomocnikiem dla wszystkich ogrodników, którzy są przetwarzane owoce do fermentacji, lub do zdrowego i niepowtarzalny cydr. Jego kształt można zbudować, nawet bezpośrednio na Lis na płód ( prawo ), i można zmiksować owoce prosto na prasę do owoców. Również rozdrabniacz do owoców, można używać nawet na frytki dla zwierząt domowych,lub na zerwany winogrona przed formowaniem, gdzie przeszkadza tylko opakowanie winogron.
( kruszarki owoców, kruszarki do jabłek, owoców, młynek do rozdrabniania owoców ). 

Parametry techniczne:

Moc: 1800 W / 220 V 
Prędkość obrotowa silnika: 2900 obrotów/min 
Średnica owoców wysokość: 100 mm 
Waga urządzenia: 7 kg 
Wymiary maszyny: s500 x d500× w370 mm 


Cena: 660 złVideo:


zdjęciaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz